ECh&W

Kontakt

tel.: +48 22 745 32 35/36
tel./fax: +48 22 621 21 32
mail: sekretariat@echw.pl

 • O nas

  O nas

  Kancelaria ECh&W istnieje od 2005 r. Jesteśmy zespołem ponad 40 prawników wykwalifikowanych w dziedzinach prawa kluczowych dla przedsiębiorców. Znaczna część spośród naszych wspólników i współpracowników prowadzi aktywną działalność naukową.

  Obsługujemy podmioty z branż wymagających wyspecjalizowanych usług prawnych, takich jak nieruchomości, energetyka i przemysł, kolej, lotnictwo, infrastruktura oraz instytucje finansowe. Świadczymy również usługi prawne na rzecz podmiotów z sektora publicznego.

  Naszym klientom z branży nieruchomości doradzamy na wszystkich etapach ich przedsięwzięć – od wyboru i nabycia nieruchomości, poprzez realizację procesu inwestycyjno-budowlanego aż po komercjalizację i zarządzanie nieruchomością. Specjalizujemy się również w regulacjach prawnych dotyczących zabytków.

  Posiadamy unikalne doświadczenie w zakresie obsługi rynku kolejowego i zdobyliśmy je jako jedna z pierwszych kancelarii prawnych w Polsce. Od początku swojego istnienia kancelaria jest zaangażowana również w obsługę zakładów przemysłowych i przedsiębiorstw z branży energetycznej, dzięki czemu rozumiemy specyfikę ich działalności i świadczenia usług prawnych w tym sektorze.

  Świadczymy kompleksowe usługi prawne z zakresu obsługi transakcji fuzji i przejęć (M&A) oraz wszelkiego rodzaju transakcji inwestorskich (m.in. joint-venture). Przeprowadzamy kompleksowe badania due diligence podmiotów zarówno prywatnych, jak i publicznych, oraz przedsięwzięć gospodarczych. Prowadzimy również bieżącą obsługę korporacyjną spółek, świadczymy kompleksowe usługi z zakresu prawa handlowego, prawa pracy i prawa rynków kapitałowych.

  Zajmujemy się zagadnieniami regulacyjnymi w obszarach o szczególnym znaczeniu dla przedsiębiorców – ochroną środowiska, ochroną konkurencji i pomocą publiczną. Doradzamy również w zakresie finansowania projektów inwestycyjnych oraz zamówień publicznych.

  Posiadamy zespół doświadczonych procesualistów zarówno z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, jak i karnego oraz karnego skarbowego. Zajmujemy się przestępczością gospodarczą i compliance.

  W odpowiedzi na dynamiczne zmiany otoczenia prawnego zbudowaliśmy również kompetencje w zakresie legislacji. Świadczymy kompleksowe usługi prawne związane ze stanowieniem prawa oraz doradzamy w kwestiach regulacyjnych dotyczących działalności podmiotów publicznych i prywatnych.

  Z uwagi na intensywną współpracę z japońskimi przedsiębiorcami oraz agencjami rządowymi powołaliśmy do życia Japan Desk. W ramach tej platformy świadczymy kompleksową obsługę prawną zarówno japońskich klientów potrzebujących obsługi prawnej w Polsce, jak i zapewniamy wsparcie prawne dla polskich klientów prowadzących działalność na rynku japońskim.

 • Nagrody

Do góry