• Kariera

  ECh&W

  Kariera

  Aktualnie do biura w Warszawie poszukujemy prawników na następujące stanowiska:

  specjalizacja: kolej i infrastruktura
  doświadczenie: min. 3 lata
  języki: polski, angielski

  specjalizacja: nieruchomości i proces inwestycyjno-budowlany
  doświadczenie: aplikant I roku aplikacji radcowskiej lub adwokackiej
  języki: polski, angielski

  specjalizacja: transakcje i prawo spółek
  doświadczenie: min. 3 lata
  języki: polski, angielski

  specjalizacja: transakcje i prawo spółek
  doświadczenie: min. 2 lata
  języki: polski, angielski

  Kancelaria ECh&W to miejsce pracy kilkudziesięciu prawników. Stawiamy na ich rozwój, naukę i zwiększanie kompetencji. Dbamy o to, żeby nawet najmłodsi stażem prawnicy włączani byli w merytoryczną pracę nad projektami i sprawami Klientów tak, aby nabierali doświadczenia we współpracy z doświadczonymi radcami prawnymi i adwokatami. Prawnikom z uprawnieniami dajemy możliwość zarówno samodzielnej realizacji zadań, jak również możliwość pracy przy największych projektach obsługiwanych przez kancelarię, wspólnie z naszymi specjalistami z poszczególnych specjalizacji.

  Nawet najlepsi prawnicy aby wypracowywać najkorzystniejsze rozwiązania dla naszych Klientów potrzebują dobrej i przyjaznej atmosfery obecnej w biurze, która w ECh&W panuje od momentu założenia kancelarii i pielęgnowana przez zarządzających kancelarią trwa do dziś.

  Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu – zarówno, gdy jesteś studentem, prawnikiem po studiach, aplikantem, radcą prawnym lub adwokatem – napisz do nas i wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres: rekrutacja@echw.pl Do wybranych osób odezwiemy się mailowo lub telefonicznie.

 • Kontakt
 • Administracja

Do góry