ECh&W

Japan Desk

 • Japan Desk

  Japan Desk

  Wraz z rozwojem i globalizacją gospodarki światowej rośnie liczba japońskich przedsiębiorstw inwestujących w Polsce oraz polskich nawiązujących współpracę z Japonią. Relacje między Japonią a Polską są niezwykle dynamiczne i obejmują nie tylko różne formy współpracy gospodarczej, ale również turystykę i wymianę kulturalną. Japońscy współpracownicy cieszą się wśród polskich przedsiębiorców opinią godnych zaufania partnerów, japońscy inwestorzy z kolei wysoko oceniają stosunek do pracy i zaangażowanie polskich pracowników i kooperantów.

  Zadaniem Japan Desk kancelarii ECh&W jest wspieranie wszystkich działań intensyfikujących wszelakie formy współpracy między podmiotami z Polski i Japonii. Kancelaria ECh&W oferuje swoim klientom kompleksową obsługę prawną we wszystkich kluczowych sektorach gospodarki. Naszym zadaniem jest nie tylko oferowanie obsługi prawnej na najwyższym poziomie, świadczonej przez doświadczony zespół specjalistów, ale również aktywne wsparcie rozwoju przedsięwzięć biznesowych i innych naszych klientów. Chcemy w twórczy sposób wykorzystywać nasze doświadczenia w obsłudze japońskich klientów i wspieraniu inwestycji zagranicznych oraz czynną współpracę z japońskimi kancelariami prawnymi, pomagając w działalności klientów budujących mosty między naszymi krajami.

  Japan Desk kancelarii ECh&W to jednak więcej niż jedynie profesjonalna obsługa prawna. Znajomość japońskiej kultury, w tym m.in. kultury biznesowej oraz możliwość obsługi w języku japońskim, wykorzystujemy do świadczenia naszym klientom szeregu innych form pomocy, aby mogli oni w pełni skupić się na realizacji swoich wizji.

  Kontakt:

  Maciej Kanert

  maciej.kanert@echw.pl

  Fabian Elżanowski

  fabian.elzanowski@echw.pl

 • Publikacje
 • Misja
 • Historia
 • Prawnicy

Do góry