ECh&W

お問い合わせ

tel.: +48 22 745 32 35/36
tel./fax: +48 22 621 21 32
mail: sekretariat@echw.pl

 • 事務所概要
 • 受賞

  受賞

  Łukasz Dziamski i kancelaria ECh&W wyróżnione w prestiżowym rankingu The LEGAL 500

  Z przyjemnością informujemy, że kancelaria Elżanowski, Cherka & Wąsowski oraz indywidualnie adwokat Łukasz Dziamski – uzyskali prestiżowe wyróżnienia w dorocznym rankingu THE LEGAL 500.

  Zespół Kancelarii ECh&W kierowany przez dra Maksymiliana Cherkę znalazł się w gronie laureatów w kategorii CONSTRUCTION – obejmującej sprawy z zakresu inwestycji budowlanych.

  Adwokat Łukasz Dziamski, odpowiadający w kancelarii ECh&W za zagadnienia związane z prawem ochrony dóbr kultury, otrzymał wyróżnienie w kategorii NEXT GENERATION LAWYERS.

  Ranking THE LEGAL 500 wyróżnia kancelarie prawne oraz prawników, uzyskujących najlepsze rekomendacje ze strony swoich Klientów za najwyższy poziom kompetencji, zaangażowanie oraz poziom współpracy.


  Dr hab. Filip Elżanowski laureatem nagrody CARS 2017

  Dobiegła końca rywalizacja w konkursie o Nagrodę „CARS 2017” – przyznawaną przez Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych, której fundatorem jest PKO Bank Polski. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych nagród prawniczych przyznawanych w tej kategorii w Polsce. Laureatem tegorocznej edycji konkursu został Wspólnik Zarządzający naszej kancelarii dr hab. Filip Elżanowski.

  Bezpośrednio po Gali odbył się tradycyjny „Panel Regulatorów” z udziałem Ministra Jerzego Kwiecińskiego oraz szefów urzędów regulacyjnych.

  Więcej informacji: www.cars.wz.edu.pl

  CARS 2017


  Dr hab. Filip Elżanowski wyróżniony nagrodą „Laur zasłużony dla Polskiego Przemysłu”

  Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii (IEPiOE) w grudniu 2016 roku obchodziła jubileusz 20-lecia.

  Z tej okazji odbyło się nadzwyczajne spotkanie członków Izby oraz zaprzyjaźnionych osób. Historię założenia oraz pierwszych lat działalności Izby przedstawił w formie odczytu Honorowy Prezes IEPiOE, pan Jacek Szyke. Zarząd Izby podsumował całość 20-letnich działań organizacji, a także wręczył statuetki „Laur zasłużony dla Polskiego Przemysłu”. Nagrodzone zostały osoby i organizacje szczególnie zasłużone dla  energetyki przemysłowej i polskiego przemysłu.

  W gronie wyróżnionych osób, którym została przyznana nagroda „Laur zasłużony dla polskiego przemysłu” znalazł się Filip Elżanowski, radca prawny, dr hab. nauk prawnych, Kancelaria prawna Elżanowski Cherka & Wąsowski.

  Dr hab. Filip Elżanowski


  Dr Filip Elżanowski laureatem nagrody Manager Award 2015

  W lipcu 2015 r. Filip Elżanowski został doceniony przez magazyn „Manager” za wybitny wkład w budowę i rozwój konkurencyjnego rynku energii. Jury nagrodziło go za wieloletnią działalność w sektorze energetyki oraz za wkład w rozwój polskiej gospodarki poprzez czynny udział w budowaniu krajowej polityki energetycznej.

  manager-magazine-statuetka


  Dr Krzysztof Wąsowski odznaczony Orderem Świętego Stanisława
  Krzysztof Wąsowski został w maju 2015 r. uhonorowany Orderem Świętego Stanisława II stopnia, przyznanym przez Wielką Narodową Kapitułę Orderu Świętego Stanisława w Polsce. Odznaczenie zostało przyznane w 250. rocznicę orderu (1765-2015).

  Order-swStanislawa


  Dr Filip Elżanowski uhonorowany nagrodą Bursztyn Polskiej Energetyki
  Dr Filip Elżanowski otrzymał nagrodę Bursztyn Polskiej Energetyki przyznaną i wręczoną podczas Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego w Gdańsku w marcu 2015 r. Nagroda została przyznana za wkład w doskonalenie regulacji prawnych w zakresie prawa energetycznego oraz zaangażowanie w kształtowanie polityki energetycznej Polski w kraju i za granicą.

  bursztyn-energetyki


  Dr Krzysztof Wąsowski został wyróżniony odznaczeniem „Zasłużony dla Warszawy”
  Krzysztof Wąsowski został w październiku 2014 r., odznaczony nagrodą „Zasłużony dla Warszawy” za swoją postawę patriotyczną, gotowość do pracy na rzecz m.st. Warszawy oraz pielęgnowania narodowych tradycji, kultury i historii. Przedstawiciele władz stolicy podziękowali dr. Krzysztofowi Wąsowskiemu za jago oddanie i osobisty wkład w tworzeniu wspólnoty ludzi świeckich, jaką jest Zakon Rycerzy Jana Pawła II.
  Krzysztof Wąsowski jest już drugim wspólnikiem naszej Kancelarii, który został wyróżniony tytułem „Zasłużony dla Warszawy”. W 2013 nagrodę otrzymał dr Maksymilian Cherka.

  zasluzony-dla-wawy


  Dr Maksymilian Cherka otrzymał tytuł „Zasłużony dla Warszawy”
  Dr Maksymilin Cherka został wyróżniony nagrodą „Zasłużony dla Warszawy”. To najważniejsza nagroda, jaką może dostać warszawianin. Przyznaje się ją podmiotom wyróżniającym się działalnością na rzecz Miasta, w szczególności w sferze społecznej, naukowej i edukacyjnej. W 2013 r. uhonorowano osoby pracujące przy inicjatywie „Stop Janosikowe”. Dr Maksymilian Cherka należał do grupy osób, które wystąpiły z pomysłem skierowania „Janosikowego” do Trybunału Konstytucyjnego oraz współorganizowały akcję zbierania podpisów pod obywatelskim projektem zmiany dotychczasowej ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego.

  Cherka_janosikowe_518


  Dr Filip Elżanowski odznaczony statuetką „Lidera Zaufania”

  Dr Filip Elżanowski odebrał, podczas Konferencji Future of Law organizowanej przez Law&Partners Foundation w październiku 2012 r., nagrodę “Lider Zaufania”. Jest to prestiżowe wyróżnienie dla podmiotów prawniczych oraz mediów i organizacji z rynku usług prawnych przyznawane z perspektywy klienta, odbiorcy i społeczeństwa.

  lider_zaufania5_518

  Więcej informacji na stronie http://www.mg.gov.pl/node/17045.


元に戻る