ECh&W

Poznaj Naszą Kancelarię

ECh&W

Kontakt

tel.: +48 22 745 32 35/36
tel./fax: +48 22 621 21 32
mail: sekretariat@echw.pl

 • O kancelarii

  O kancelarii

  Działamy na polskim rynku od 10 lat. Jesteśmy niezależną kancelarią prawną, stworzoną przez osoby ściśle związane z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Nasz zespół to prawie 40 prawników, w tym 9 z nich posiada stopień doktora nauk prawnych oraz jeden doktora habilitowanego.

  Naszymi klientami są wiodące polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa, a także instytucje publiczne. Mamy szerokie doświadczenie w świadczeniu usług dla uczestników rynku energii, szeroko pojętej branży kolejowej i lotniczej, żywnościowej, a także dla jednostek organizacyjnych samorządu terytorialnego oraz zawodowego. Świadczymy kompleksowe usługi związane z inwestycjami w nieruchomości, ich obrotem i zarządzaniem oraz doradzamy w kwestiach ochrony dóbr kultury.

  Specjalizujemy się w legislacji i działalności regulowanej. Jesteśmy ekspertami w kwestiach prawa gospodarczego, prawa spółek, prawa pracy, prawa własności intelektualnej, prawa karnego, w tym karno-gospodarczego, ochrony konkurencji i pomocy publicznej, zamówień publicznych i partnerstwa publiczno-prywatnego. Doradzamy w postępowaniach spornych.

  Wyróżnia nas pragmatyczne i zorientowane na rezultaty podejście do Klienta. Dbałość o jakość oraz doświadczenie naszych prawników pozwalają świadczyć każdemu Klientowi usługi zgodne z jego wymaganiami, niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa, miejsca prowadzenia czy zakresu działalności.

 • Nagrody
 • Współpraca międzynarodowa
 • Zespół

Do góry